Team


Willem Snijders

Praktijkhouder

Logopedist

Stemtherapeut

Stottertherapeut

ParkinsonNet logopedist

Hanen gecertificeerd

Pré- verbaal Logopedist

 willem@logopedie.nu 


Diana Bergwerff

 Logopedist

 diana@logopedie.nu

 


Jolanda van de Berg- le Mair

 Secretaresse

 jolanda@logopedie.nu



Sascha van Gorkum - Snijders

 

 

 

Logopedist

Hanen gecertificeerd

OMFT-therapeut

Pré- verbaal Logopedist

sascha@logopedie.nu


Thom Roelse

Logopedist

OMFT-therapeut 

thom@logopedie.nu



Amber Maliepaard

 

 

 

Logopedist

 

 

 

amber@logopedie.nu


Jorien van Meggelen 

Logopedist 

jorien@logopedie.nu

 


Michelle Tuns - Kievit

 

Klinisch Logopedist

Mime - Therapeut

Pré- verbaal Logopedist

 michelle@logopedie.nu



Contactgegevens

Heeft u nog vragen? Wij beantwoorden ze graag.

 

Logopedisch Centrum W.G.F. Snijders

Rondostraat 1 

3223 PB  Hellevoetsluis

 

De Struyten MC

Woordbouwerplein 1

3224 XL Hellevoetsluis 

 

Van Weel - Bethesda ziekenhuis

Stationsweg 22

3247 BW Dirksland

 

0181-321134

info@logopedie.nu

Inhoud van Google Maps wordt niet weergegeven als gevolg van je huidige cookie-instellingen. Klik op Cookie-instellingen (Functioneel) om akkoord te gaan met het cookiebeleid van Google Maps en de inhoud te bekijken. Meer hierover lees je in de Privacyverklaring van Google Maps.

Openbaar vervoer: Buslijn 102, halte Bonseweg. Loop een klein stukje terug totdat u aan uw rechterzijde een bruggetje ziet. Loop dit bruggetje over en het grote eerste huis met vier verdiepingen aan de linkerzijde is het Logopedisch Centrum.