Team


Willem Snijders

Praktijkhouder

 

Logopedist

Stemtherapeut

Stottertherapeut

ParkinsonNet logopedist

Hanen gecertificeerd

 

willem@logopedie.nu

 


Diana Bergwerff

 

 

Logopedist

 

 

 

 

 

diana@logopedie.nu

 


Jolanda van de Berg- le Mair

 

 

Secretaresse

 

 

 

 

 

jolanda@logopedie.nu



Sascha van Gorkum

 

 

Logopedist

Hanen gecertificeerd

OMFT-therapeut

 

 

 

sascha@logopedie.nu

 


Elsa van Kempen-Melaard

 

 

Logopedist

Klinisch logopedist

Preverbaal logopedist

 

 

 

elsa@logopedie.nu

 


Thom Roelse

 

 

Logopedist

OMFT-therapeut

 

 

 

 

thom@logopedie.nu



Annemieke Arkenbout-Suijker

 

 

Logopedist

OMFT-therapeut

 

 

 

 

annemieke@logopedie.nu

 



Contactgegevens

Heeft u nog vragen? Wij beantwoorden ze graag.

 

Logopedisch Centrum W.G.F. Snijders

Rondostraat 1

3223 PB  Hellevoetsluis

 

0181-321134

info@logopedie.nu

Openbaar vervoer: Buslijn 102, halte Bonseweg. Loop een klein stukje terug totdat u aan uw rechterzijde een bruggetje ziet. Loop dit bruggetje over en het grote eerste huis met vier verdiepingen aan de linkerzijde is het Logopedisch Centrum.